آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب، اینستاگرام با گوشی های آیفون

آموزش دانلود ویدیو از یوتیوب، اینستاگرام با گوشی های آیفون

یوتیوب همچنان محبوب‌ترین پلتفرم اشتراک گذاری ویدیو در جهان است که امروزه پر شده از انواع ویدیوهای آموزشی تا موزیک ویدیو و هر چه که بخواهید. اما اگر مثلا بخواهید با کانال‌های آموزشی یوتیوب عکاسی یاد بگیرید در همه مواقع دسترسی به اینترنتی پایدار میسر نیست و شما در بسیاری از موارد نیاز دارید ویدیو را دانلود و ذخیره کنید.

راه‌های بسیاری را برای دانلود از یوتیوب مرور کرده‌ایم، بسیاری از راه‌ها دیگر جواب نمی‌دهد و برخی هنوز هم ما را به مقصود می‌رسانند. یکی از راه‌های دانلود ویدیو از یوتیوب اپلیکیشن ایرانی Persian IDM است، تنها لینک یوتیوب ویدیوی مورد نظر را در مرورگر پرشین آی‌دی‌ام وارد کنید تا برنامه لینک دانلود را به دست شما برساند.

پس از دانلود ویدیو به پوشه‌ی دانلودها در برنامه رفته و با نگه داشتن روی ویدیو و انتخاب گزینه Save Video فایل مورد نظر را در Camera Roll داشته باشید.

دانلود از یوتیوب، اینستاگرام و بیشتر ؛ راه دوم

دانلود از یوتیوب حتی نیاز به اپ جداگانه ندارد، می‌توانید از Shortcuts  کمک بگیرید، به این منظور شورتکات SMD 4.0.2 را از لینک زیر دانلود کرده و ویدیوی مورد نظر را از یوتیوب، اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی دانلود کنید. دانلود شورتکات

 

نظرات شما

  • نام کاربر
    12 خرداد 1398، چند لحظه پیش

  • پاسخ ادمین :
    12 خرداد 1398، چند لحظه پیش

نوشتن یک دیدگاه

دسته بندی های مجله اپل ویکی

شبکه های اجتماعی اپل ویکی

ارسال به تمام نقاط ایران
امنیت پرداخت
ضمانت اصالت کالا
پشتیبانی 24/7 در شبانه روز
پشتیبانی واتس اپ